Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kontaktlencsések. Mit tudok...

Tntchaser kérdése:

Kontaktlencsések. Mit tudok tenni, ha elfordul a lencse (cilinderes) egyáltalán miért fordul el s marad úgy?

Figyelt kérdés
Most igényeltem próbalencsét, mikor először rakta be a h jobb szemre tiszta homály volt, végül berakta ujra és jó volt. Furcsállotta is, hisz elvileg be kellene állnia egy fix pozícióba stb. Otthon berakni lutris, amellett hogy gyakorlatlan vagyok kb 2. 3-jára jó (pedig nem fonákul rakom) Első nap semmi gond, második nap viszont fél óra után megfordult a két lencse, homály. S nem is voltam otthon. 3-ik nap nem fél óra volt de bal szemre ugyanez. Úgy is maradt. Elvileg kivesz újraberak (kínylódás) de mi okozza h elfordul, hogy előzhetem meg? Munka közbe irtó gáz.

2013. máj. 11. 14:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy mi és hogy fordul el. Nekem 25 éve van kontaktlencsém de nem fordult el soha.
2013. máj. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!