Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szemüveges szeretnék lenni....

Szemüveges szeretnék lenni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szerintem nem rossz annyira a szemem hogy szemüveges legyek de mégis szemüveget akarok hordani. mit tegyek?

2013. máj. 11. 16:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Vegyél nulla dioptriás lencséket.
2013. máj. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
van olyan is? nem néznek hülyének a szemészetnél?
2013. máj. 11. 16:28
 3/7 fersk ***** válasza:

Mit keresnél a szemészeten?

Receptre akarod?:)

2013. máj. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem néznek hülyének. ott a mostanában divatos hipszter szemüveg. Egy csomóan használnak diopria nélkülit
2013. máj. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
Szemészeten nincs dolgod, szemüveget árusító boltba menj. Nem fognak kinevetni, mert nem abból élnek. Ha cikinek tartod, akkor mond, hogy a következő színdarabban egy valami stréber vizesnyolcast alakítasz, s kelléknek kell.
2013. máj. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
9%

Te se vagy normalis...esetleg nem akarsz fogszabalyozot, vagy jarokeretet is?

De szivesen atadom a pupomat, ha meg akarod tudni, hogy milyen erzes mondjuk puposnak lenni.

Jo, hogy nincs nagyobb gondod az eletben, meghogy szemüveges akarsz lenni...! Na varjal csak, Isten nem ver bottal.

2013. máj. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Én is így vagyok,nagyon szerettem volna szemüveges lenni,de a szemeim tökéletesek :)

Rendeltem neten +3 dioptriás kontaktlencsét,és -3 dioptriás szemüveget csináltattam magamnak :) Reggel beteszem a lencsét,tök homályos vele minden,majd a szemüveggel kitisztul a kép.Ez azért is előnyös,mert ha akarom hordani a szemüt hordom,ha nem akkor nem,nem kötelező,hisz a kontaktlencse nélkül tökéletesen látok :)

2014. júl. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!