Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Az új tároló folyadékhoz...

Az új tároló folyadékhoz kapott új tokot használjam, ha elkezdem az új folyadékot?

Figyelt kérdés
Csak pár hete van kontaktlencsém, ezért először 60 ml-es folyadkot vettünk. Már most el is fogyott, de dobjam ki a tokot és használjam az újat, ha elkezdem az új folyadékot? Vagy meddig lehet azt a tokot használni?
2009. szept. 30. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Bátran használhatod a régi tokot, amíg jól zár. Viszont legyen mindig tiszta kívűl-belül. Át szoktam mosni időnként enyhe mosószeres vizzel. Utána mehet be a tiszta lencsefolyadék, amit két-három naponkét cserélj tisztára.
2009. szept. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jah, én minden este új folyadékot teszek bele:DMeg azzal is szoktam kimosni. De honnan tudom, hogy nem zár jól?
2009. szept. 30. 18:57
 3/7 anonim ***** válasza:
minden este cseréld ki a folyadékot!!! és kérdésedre válaszolva: semmi baja nincs a régi tartónak és jól is fog zárni:D amugy sztem onnan tudod h nem zárna jól h fejre fordítod és ereszt-e de tuti nem fog :D 17L
2009. szept. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De minden folyadékhoz jár egy tok is akkor mit csináljak velük??:D
2009. szept. 30. 20:51
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
A kontaktlencse tokot ketté szoktam vágni, szépen körbe reszelem és rúzsmaradványokat olvasztok össze benne a mikróban. Arcpirosítóként ia használható. De tehetsz bele egy kis folyékony púdert is. Előny: kis helyen elférnek. Vagy: körömdiszeket. Számtalan módon fel lehet használni.
2009. szept. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hú milyen kreatív:D Köszi:D
2009. okt. 1. 14:45
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha ragaszkodsz a régi tokhoz, akkor fertőtlenítsd rendesen.

Az Antiszeptika nevű szerrel lehet nagyon hatékonyan fertőtleníteni a tokokat.

2009. dec. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!