Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Lehet baja a szememnek, ha...

Lehet baja a szememnek, ha lassan két hete napi 3-4szer cseppentek bele Visine Classic szemcseppel?

Figyelt kérdés

Eléggé véreres és vörös az egyik részen a szemem és nem akar elmúlni... A szemcsepptől egy ideig visszahúzódik és kevésbé lesz vörös, de aztán idővel újra kezdődik.

Gondoltam, hogy a géptől van esetleg, hogy sokat ülök itt, ezért kihagytam egy egész napot, aztán másnap is alig jöttem ide de továbbra is vörös maradt... Sőt, úgy hagytam itt a gépet, hogy éppen vissza volt húzódva a vörös rész, de napközben ettől függetlenül újra előjött :S


Nem tudom mi baja lehet :/



2013. máj. 18. 15:47
 1/3 anonim ***** válasza:
A Visine-től nem lesz baja. Viszont valamitől piros, ez a valami ha nem múlik el, érdemes szemészhez forfulni.
2013. máj. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezt szeretném elkerülni...
2013. máj. 18. 15:49
 3/3 anonim válasza:
Nem ajánlom,én látszerésznek tanulok és elég rossz dolgokat hallottam róla,inkább menj dokihoz ha nem múlik el és sokszor vissza jön
2013. máj. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!