Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kötőhártya szemgyulladásra...

Kötőhártya szemgyulladásra tudnátok ajánlani valamilyen jó gyógymódot?

Figyelt kérdés
Igazából a bal szemem az igazán gyulladt, a jobb csak picit. Az orvos Emadine szemcseppet ajánlott, de azt vettem észre, hogy a szemem ettől csak még gyulladtabb lett. Kamillateával borogattam még, az valamennyit segített, de nem sokat. Kb 5. napja gyulladt a szemem. Hozzáteszem, hogy valószínűleg allergiás jellegű és kontaktlencsés vagyok. (A kontaktlencsét jól bírja a szemem, nem amiatt lett a gyulladás)

2013. máj. 24. 12:06
 1/4 anonim válasza:
A kamilla szárít. Szemvidítófű teával borogasd.
2013. máj. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne kísérletezz!Menj vissza az orvoshoz. Lehet,h az Emadinra érzékeny vagy. Akkor kell helyette másik! Nem érdemes vele házi praktikázni,mert rámehet a szemed.
2013. máj. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is majdnem állandóan piros és könnyezik a szemem, szemészeten kaptam Tobradex cseppet egy darabig jó volt utána ujból előjött a pirosság. Kamilla tényleg nem jó mert szárít. Ha allergiás jellegű vegyél Iridina due cseppet az pont arra van. Próbáld meg én is azt vettem és jobb lett.

üdv.

2013. máj. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. jún. 1. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!