Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Van itt olyan aki részt tett...

Van itt olyan aki részt tett már lézeres szemműteten?

Figyelt kérdés

Tapasztalatok érdekelnének.

Hol-mennyiért-mikor csináltattátok? Megérte-e? Mennyivel láttok jobban? Xy idő után érezhető látás rosszabbodás?- tehát miután megvolt a műtét.



2013. máj. 30. 14:58
 1/5 Nosco ***** válasza:

Szia.

Tavaly októberben volt a lézeres szemműtétem. Én az optikmed-nél voltam. Van részletfizetési lehetőség is. Hosszú távon megéri ha csak az éves szemüveg+kontaktlencse+folyadékra elköltött pénzt nézzük vissza hozza. A szemem tökéletes azóta is semmi panaszom nincs. Nem bántam meg főleg, hogy még fiatal vagyok.

2013. máj. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ :)
2013. máj. 30. 15:28
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem nem jól csinálták meg és most olyan szürreális dolgot csaptak körülötte hogy hihetetlen, ha nem mindennap a rossz szememmel néznék nem is hinném lehet el az egészet.

De sajna minden szava igaz.

Focus Medical-ban csinálták ..

akit érdekel:

focus-medical.blogspot.hu/

2013. jún. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Elolvastam, kissé aggasztó, de nem tudok mit csinálni, kell a mûtét.
2013. jún. 14. 20:59
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem mindig van más lehetőség. 3 helyet minimum meg kell nézni és nem az asszisztensek mosolyára kell alapozni..őket ezért fizetik.ne legyél ebben gyakorlott ,most épp a párom térdszalag szakadásával futottunk bele ugyanilyen szemfényvesztésbe. a nem TB támogatott szolgáltatásoknál ez a mosolygós semmitmondó "kézfogás" alap lett már.
2014. máj. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!