Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Miért nem kell este a szemüveg...

Miért nem kell este a szemüveg? Miért látok vele este rosszul? (-0,5)

Figyelt kérdés
Ma reggeltől hordok -0,5ös szemüveget. Reggel még kicsit homályosan láttam vele (távolra) de aztán megszoktam talán, és déltől 6-7 óráig éles volt, azóta egyre homályosabb (távolra), most már le is vettem. Miért?

2013. jún. 1. 21:34
 1/2 anonim ***** válasza:

mert a dioptria nem állandó. dél környékén lát a legrosszabbul az ember egy felmérés szerint.

nekem rosszabb a szemem mint a tiéd, mégse hordok rá semmit. 1 kísérletem volt a szemüveggel, iszonyat fájt a fejem tőle.

pedig azelőtt soha nem fájt látás miatt.

így hogy nem hordom, nincs is problémám.

a suliban a 2. padban ülök, nem az utolsóban, ennyi :D

2013. jún. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mennyire kipihenten voltál orvosnál, amikor bemérték?

Egyébként reggel, amikor homályosa láttál vele, akkor nélküle jobb volt? Lehet, hogy nem feltétlenül lenne rá szükséged, de az is lehet, hogy rosszul mérték be. Próbáld meg megszokni, kipihenten reggel feltenni. Ha egy hét alatt sem jobb, menj vissza!

2013. jún. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!