Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Lencse vagy szemüveg?

Lencse vagy szemüveg?

Figyelt kérdés
Neked melyik jobb és miért?
2013. máj. 29. 20:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Utáltam a szemüveget, lett lencsém. Most a szemüveget szeretem jobban.. :) A lencse nagyon praktikus egy magamfajtának, értsd: minden második percben fel-le veszem a szemüveget, a lencséhez viszont egyértelműen nem nyúlkálhatok ilyen gyakorisággal :) Ebből a szempontból a lencsét ajánlanám, viszont az kicsit bonyolultabb, nagyobb odafigyelést igényel (kellemetlen tud lenni, mikor kiesik a kezedből mikor tennéd be, és az Istennek se találod :D) Engem kicsit szúrt, de műkönnyel megoldottam :)

Nem tudnék egyértelmű választ adni, mindkettőnél vannak pro-és kontra érvek, ki kell tapasztalni :) Míg nem lett kontaktlencsém, elképzelni sem tudtam, hogy egyesek miért szidják, mikor a szemüveggel ellentétben nem koszolódik, nincs keret.

Én személy szerint akkor használok lencsét, mikor tudom, hogy van lehetőségem kivenni :)

Ennek ellenére érdemes kipróbálni a lencsét, viszont a pótszemüveg időnként áldás (ha leejted a lencsét könnyebben és gyorsabban találod meg:D)! :)

2013. máj. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!