Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kettőslátás, vagy inkább csak...

Kettőslátás, vagy inkább csak elhomályosodás nem is tudom mi lehetett: bővebben lent?

Figyelt kérdés
SZiasztok! tegna hirtelen felálltam egy székből és 5-6 métert siettem egy beltéri helységbe. hirtelen olyan szédülés fgott el a szemeimmel homályosan láttam. úgy összemosódni látszódott minden, ha erőt vettem magamon próbáltam fóuszálni, de amint abbahagytam mintha a két szemem tengelye összehúzódott volna. de mintha nem a szememmel bandzsítottam volna az agyam volt furcsa úgy éreztem. pár perc volt. le is ültem közben nehogy elájuljak. volt már máskor aszem az alacsony vérnyomás probléma, hogy olyan hóesés szerű volt amikor leesett a vérnyomásom olyan kis kristályszemcsék szaladgáltak volnaa szemem előtt. de ilyen élményem, érzésem még nem volt. szerintetek mi lehetett, mi okozhatja? semmi zsibbadás, vagy beszédprobléma nem volt. meg is lepődtem beszéltem magamhoz, hogy ez most mi a franc.semmi más tünet érzés nem volt, egyszerűen csak nem láttam rendesen.mintha bebandzsítottam volna.

2013. jún. 12. 06:19
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!