Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Lézeres szemműtét szövődményei...

Lézeres szemműtét szövődményei mik lehetnek és ezek mennyire gyakoriak? Akinek volt ilyen műtétje, kérem írjon! Olvastam műtét utáni szemszárazságról, szemérzékenységről, fókuszálási nehézségekről, kettőslátásról, éjjeli homályos látásról

Figyelt kérdés

2012. nov. 5. 01:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Én most megyek nov. közepén, sok mindent olvastam, nagyon hasznos volt mind számomra. Ezek után el tudtam dönteni melyik eljárással kezeltetem a szemeimet. Sok kollégám túl van már rajta, ki így ki úgy (eljárások fajtái). Ezek a tünetek pl.: szemszárazság, fényérzékenység, látás problémák mindenkinél vannak, de idővel megszűnnek. Kollégáimnak ez kb. 1 év volt.

Ők mind jól látnak, semmi problémájuk, többek között ezért is döntöttem én is a műtét mellett végül.

2012. nov. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!