Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mit tegyek hogy ne romoljon a...

Mit tegyek hogy ne romoljon a szemem tovább, mire figyeljek? (többilent)

Figyelt kérdés
van most egy tök jó szemüvegem amivel majdnem hogy tű élesen látok (de ennél jobban is lehetne látni szóval nem tökéletesen látok...) mit tudnátok nekem ajánlani hogy ne romoljon a szemem tovább (mint például ne nézem közelről a monitort vagy ilyesmik)

2013. jún. 14. 11:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ha nem dohányzol egyél sok friss répát, valamint a monitor nézés hát igen ha sima crt monitorod van akkor nem árt pihentetni a szemet és nem közelről nézni, az újabb monitorokba már van szűrő így kevésbé káros a szemre nézve nyilván a fényerősséget is számba kell venni de le lehet venni ha lehet így kíméld közepesen világosra állítsd át , ha teljesen sötétbe számítógépezel pl laptop akkor jó ha a mellet még ég valami pl kis lámpa ilyesmi ugyan is sokat romolhat a szem ha csak is a monitorra van fókuszálva ,
2013. jún. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi :D
2013. jún. 15. 11:16
 3/4 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy, fiú vagy lány, és pluszos vagy mínuszos szemüveged van? Mert nekem mínuszos volt, és azt mondta az orvos, hogy addig fog romlani, amíg növök, tökmindegy, mit csinálok.


Persze ezen felül még lehet neki ártani pluszban, amiket az első írt, jó ötletek.

2013. jún. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
fiuu 14 lettem 16.án és asszem plusszos 2-3mas
2013. jún. 19. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!