Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mik a szemvizsgálati tábla...

Mik a szemvizsgálati tábla számai?

Figyelt kérdés
2009. okt. 10. 19:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

LoL XD

Mivan, nem akarsz szemüveget és inkább bevágod a számokat? XD

2009. okt. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
És ha betűket kapsz? XD
2009. okt. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Hajrá

2009. okt. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha romlik a szemed, akkor csak magaddal b****l ki, ha becsapod az orvost.
2009. okt. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
és mindenhol ezek a számok???
2009. okt. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Igazából én csak ezekkel találkoztam az életben, de mikor rákerestem, akkor találtam több félét is.

Meg ugye nem csak számok vannak, hanem betűk is, meg E betűk mindenfelé forgatva, meg mikor kicsi voltam én találkoztam már kezekkel is ugyanúgy, mindenfelé forgatva.

2009. okt. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Ezt Őszintén kérdezted?:O ne legyél buta nem szabad ezzel játszani mert ha most elblicceled lehethogy késöbb jobban megszívod. én megcsináltatnék 1 jó kis szemüveget annyira jol néz ki:) és már vannak kontaktlencsék sztem akkor inkább az de ne bliccelj ilyennel
2009. okt. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
látom régi a kérdés de a véletlenül kérdésre akadónak:ezt még suliorvosnál eljátszhatod(saját felelősségedre)de szakorvos megnézi géppel is és ha kidob egy jelentős dioptrát miután végigolvastad(akarom mondani végigmondtad) akkor az ciki lesz
2012. jún. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!