Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ofotért takarékos kontaktlencs...

Ofotért takarékos kontaktlencse ajánlatát próbálta már valaki? Ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kb. 6 éve van szemüvegem, elhatároztam, hogy lencsére váltok. A probléma, hogy írtózok a szembenyúlástól, még a szemcseppektől is félek :) Mennyi idő szükséges, míg legyőzöm ezt a félelmemet és hozzászokok a lencsehasználathoz? Nektek volt ilyen problémátok?

Illetve, ami igazán érdekelne: próbálta már valaki az Ofotért takarékos ajánlatát? Megbízható ez a lencse, és tényleg mindennel együtt 7000 forint az egész, vagy esetleg vannak valami rejtett költségek? Erről lenne szó: [link]


Köszönöm szépen a válaszokat!



#Ofotért #lencse #takarékos ajánlat
2013. jún. 17. 19:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én voltam a 25 év alatti akción, ugyanaz, csak ingyen :)

Én is paráztam, hogy nem tudok szembe nyúlni, ráadásul vizsgáló csajszi le is lombozott, hogy sokan nem tudják megtanulni, meg ilyenek.

Megjött a lencse, és kifogtam egy jó tanítót, 15 perc után már beraktam, kivettem, életem egyik legjobb döntése volt :)

(Pedig a szemcsepptől is irtóztam)

2013. jún. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Most 22 vagyok és 13 éves korom óta volt lencsém és imádtam, de már 2 hónapja sasszem vagyok, hála a szemműtétnek. Én csak ajánlani tudom a kontaktlencsét. Én hosszú távon nem bírtam. Nem fürödhettem nem strandolhattam, nem pacsálhattam ez ki maradt az életemből és úszni sem tudok ( anélkül semmit sem láttam) De ezeket leszámítva szerettem, és sokkal jobb volt mint a szemüveg. Az a lényeg hogy ha havit veszel szigorúan 1 hónapig használd, alaposan tisztitsd és nagyon vigyázz rá.

Én ezt a lencsét használtam utolsó éveimben, de a tisztító nem jött be, persze ez szem függő, mert tesóm bírja. Sok sikert hozzá és vágj bele és csak azt tudom ajánlani :)

2013. jún. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!