Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » KONTAKTLENCSÉSEK SEGÍTSETEK!...

KONTAKTLENCSÉSEK SEGÍTSETEK! Melyik Kontaktlencsét ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Elfogyott a kezdőcsomagom (iWear) és most szeretnék rendelni...


8,6 a görbületem 14 mm átmérő és -1,25 a dioptria.


Kinéztem kettő fajtát, mik a tapasztalataitok?


1. [link]


2. [link]



2013. jún. 18. 16:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Az a tapasztalat, hogy ez nem így megy. Vagy rendelj olyat, amilyen a próbalencséd volt, vagy ha nem felelt meg, akkor kérj másikból próbát, mert minden egyes új típust illeszteni kell. Hiába egyezik papíron az adata, nem feltétlenül jó, ha más az anyag, allergiát is kiválthat, stb.

Amúgy érdekelne, hogy ezt a lencsét illesztetted-e szakértővel? Ha nem, akkor a saját érdekedben menj el és úgy válassz lencsét. Utána megrendelheted netről, de azt a 2-3 ezer forintot igazán rászánhatod (bár sok helyen ingyen is vizsgálnak). iWear meg ha jól tudom, ilyen másodvonalas termék, vannak megfelelőik (de én azért nem tenném rá a nyakamat, hogy tényleg ugyanaz van benne, annyi rosszat hallani), de nem mindegy, melyik típust használtad. Valamelyik elvileg a biofinity megfelelője, de nézz utána.

Amúgy biofinity nekem pl. nagyon nem jött be, nem is volt jó a görbülete, száradt is mellette a szemem, meg minden bajom volt vele. :D

Amúgy az iwear-rel mi volt a bajod? Lehet azt is rendelni, olcsóbban, mint az "eredetit".

2013. jún. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szerintem nekem mást adtak mint a ami a próbalencse volt, mert másabb érzés... De nem akarták bevallani így azt mondták "szokni kell"...


Amúgy voltam vizsgálaton és illesztették meg minden, de másikat akarok rendelni. :)

2013. jún. 20. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!