Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mikor kell viseljem a szemuveg...

Mikor kell viseljem a szemuveget? Szamitogepezes, vezetes, tvzes kozben vagy mindig?

Figyelt kérdés
Voltam orvisi vizsgalaton,mert kellet a jogositvany megszerzesehez es felirt a doktorno nekem egy szemuveget a bal szememre -0.5 os lencet a job szememre egy +0.5 os lencset. Egyebbkent tenyleg jobban latok vele,tisztabb minden csak nem tudom nem-e art a szememnek? Miota viselem ugy erzem szemuveg nelkul rosszabbul latok,mint elote.

2013. jún. 19. 19:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt meg hogyan? :D Balra mínuszos, jobbra pluszos :D Az lehetetlen, nem mindkettő mínuszos? Amúgy meg mindig hordjad.
2013. jún. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha jobban látsz vele és orvos írta ki, akkor hogy a fészkes nyavalyában ártana?! :D
2013. jún. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Van felemás szemüveg!

Egyébként egy barátomnak is ilyen gondja volt, hogy szemüvegben jól látott, de mikor levette, sokkal rosszabb volt mint előtte. Elment a dokihoz, ő meg azt tanácsolta, hogy csak akkor hordja, ha nagyon muszáj, és így elvileg most jobb neki. Szerintem te is kérdezd meg a szemészt!

2013. jún. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van olyan, hogy egyik mínuszos, másik pluszos? :O de azzal hogy lát?
2013. jún. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem ugyanúgy romlik el a 2 szeme, ez okozza. Pl ha az egyik szemed elé 10centire teszel egy tárgyat és azt egy évig ott tartod, akk eltérő látásminőséget fogsz tapasztalni a végén
2013. jún. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 lencsefőzelék ***** válasza:

* Mikor kell viselnem

* nem árt-e a szememnek

2013. jún. 20. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!