Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szemuveget kell hasznalnom,...

Szemuveget kell hasznalnom, de nem szeretem. Mit tehetnek?

Figyelt kérdés
Az en problemam , hogy regebb mar volt szemuvegem es azt mondtak, hogy mar nem kell hasznalnom. Aztan most 5 evvel kesobb megint elkezdett fajni a szemem elmentem orvoshoz es azt mondta, hogy soha nem kellet volna letennem. Szemtengelyferdules a problema. Ilyen esetekben a szemuveget muszaj mindig hordani? En csak akkor nem latok mikor szamitogepezek vagy suliban. De amugy mindent jol latok. Ha nem hasznalom mindig lehet valami baj?
2013. jan. 19. 11:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Kontaktlencse?
2013. jan. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Használj kontaktlencsét.
2013. jan. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Most csinaltattam szemuveget 1 hete ... de inkabb azt szeretnem tudni, hogy peldaul ha szamitogepezek meg suliban es itthon hasznalom csak .. es ha megyek valahova akkor nem az baj lenne?
2013. jan. 20. 21:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem baj, ah nem zavar, hogy nem látsz. :P
2013. jan. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
tok jol latok nelkule is :D csak szamitogepnel meg suliban sokkal jobb ha rajtam van :)
2013. jan. 28. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!