Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mi az a próba kontaktlencse?

Mi az a próba kontaktlencse?

Figyelt kérdés

Szemvizsgálat után adnak próbalencsét még a rendes megrendelése előtt. De az ingyen van? és az is egy hónapos? Azt olvasom a honlapon, ha ott helyben meg van rendelve a kontaktlencse, a rendes, akkor nem kell kifizetni az 5000 forintos vizsgálati díjat, de ha nem rendelsz, hanem a próbalencsét választod (INGYEN???), akkor ki kell fizetni a vizsgálatot? Hogyis van ez?

Ofotért

Köszönöm


2013. jún. 26. 15:10
 1/7 anonim válasza:
habár én nem az ofotértnél csináltattam, nekem is volt próba kontaktlencsém. azért kapod, hogy minden a szemed bírja-e, hogy jó-e a dioptria, hasonló. az enyém ingyen volt és 1 hónapos. :)
2013. jún. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
+ ugye esélyes, hogy nem kényelmes, allergiás vagy rá, és akkor nem dobsz ki az ablakon egy csomó pénzt a lencsékre.
2013. jún. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
utánanéztem, azt írják, hogy a próbalencséért csak abban az esetben nem kell fizetni, ha az ügyfél az üzlet falain belül próbálja ki és ott is hagyja, tehát nem a lencsével a szemében lép ki az üzletből, ha hazaviszed, mondjuk a havi próbalencsét kb 8000 ft folyadékkal, egy hóig használod utána rendes 3 hó 14000, a napit nem tudom, szóval pénzbe kerül
2013. jún. 26. 16:15
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2013. jún. 26. 16:15
 5/7 anonim válasza:
érdekes... szerintem elég hülyén van megoldva. :S
2013. jún. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
+ mindegyik válasz én voltam.
2013. jún. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én az Ofotértben veszem a lencséim. Tavaly júniusban volt egy próbalencsés időszakom, mert cserélnem kellett (az előző nagyon szárított). Tehát én bementem mondtam nem jó, ami van, szóval cseréljünk. Ott helyben megvolt a vizsgálat, megkaptam a próbalencséket, kérdezte jó-e, meg akkor most menjek sétáljak vele egy órát, mint amikor az elsőt kaptam. Utána visszamentem, mondom jó, és akkor megrendelték rendesen is a 3 hónapos csomagot, és ingyen elvihettem a próbalencsét, ami egy hónapig jó, és a vizsgálat díját se kellett kifizetnem. Ez Debrecenben volt, máshol lehet kifizettetik veled, itt nem kellett.
2013. jún. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!