Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hogyan lehet színes kontaktlen...

Hogyan lehet színes kontaktlencsém?

Figyelt kérdés
Nemsoká lesz kontaktlencsém és az érdekelne,hogy ha én színeset akarok,azt mondanom kell ott,hogy színes legyen? Vagy mégis mit kell tennem? És a barna színű szemen a színtelen kontaktlencse változtat bármit is? Mármint színre

2013. aug. 6. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Érdeklődj az optikában.

Amikor én akartam színes-dioptriásat sok évvel ezelőtt, azt mondták, hogy majd szólnak, ha feltalálták... Azóta se szóltak, engem meg már nem érdekelnek a lencsék, úgyhogy őszintén megmondom, fogalmam sincs, hogy van-e már olyan, ami színes is meg dioptriás is. Ha van is, szinte biztos, hogy nem két fillér.

Attól függ a szín, hogy milyet akarsz. Barna szemből pl. világoskéket lehet, hogy bajos lesz csinálni...

Az optikában kérdezd meg, ahol csináltatod, ők tudják a tutit.

2013. aug. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazából vérvörös szemet akartam. Vagy pedig feketét. Szerintem annyira nem nehéz barnából ezeket megcsinálni,elvégre a legsötétebb természetes szemszín a barna
2013. aug. 6. 19:30
 3/5 anonim válasza:
Honeycolor.com, facebookon ZYL society, Eyeluver.com stb. ezekről az oldalakról tudsz rendelni dioptriásat is, és nagyon nagy a választék! ^^ Magyarországon rengeteg optikában árulnak. Én most fogok majd pirosat rendelni, szóval írj privátot nyugodtan, ha kell segítség!:)
2013. aug. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát,nekem alapvetően azért kell kontaktlencse,mert rossz a szemem.. Ezért ez az utóbbi megoldás nem lehet jó,elvégre ezek csak egyszerű színes lencsék.
2013. aug. 9. 15:02
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem olyan egyszerű ez.

A színes kontaktlencse alkalmi, egész nap enm bírod hordani és ráadásul drága is

2013. aug. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!