Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Látásjavító ételek?

Látásjavító ételek?

Figyelt kérdés
Szóval az lenne a kérdésem, mely ételek tesznek jót a látásnak, a szemnek. Szerintem kissé lassú a fókuszálóképességem, és a távolba nem mindig látok tisztán, csak ha erőltetem. A látással magával nincs probléma hogy szemüveget kellene használjak (szerintem nem vagyok még olyan szinten), szóval az érdekelne milyen ételek tesznek jót a szemnek. Előre is köszönöm.
2013. aug. 8. 10:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A legeslegjobb egy egyszerű, ősi módszer. Egyél meg naponta egy szelet zsíros kenyeret és rágcsálj el hozzá egy szép darab sárgarépát. Ezt a régi doktorbácsik ajánlották a rosszul látó kisiskolásoknak. Egy éven belelül tökéletes lett a látásuk. A zsírt nem helyettesíti más, pld. a margarin. Utóbbinak semmi köze hozzá, ráadásul egészségtelen is. Tehát: zsíroskenyér+ sárgarépa!
2013. aug. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 gömbicica ***** válasza:

Micsoda ötletet adtál kedves válaszoló!!!

Ki fogom próbálni!!!!

2013. aug. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egészségedre! Én egy fanatikus természetközeli, nagyon tapasztalt nő vagyok. Bár orvos mellett nőttem fel, mégis többre tartom az ősi, természetes gyógymódokat, mint a mérgezett gyógyszereket. Egy évig csináld és meg fogod tasztalni, amit írtam. Nekem egy "gyógyíthatatlan" betegségem van, de erre is rácáfoltam. Szinte már teljesen meggyógyultam a saját eszemre hallgatva. Orvosok nélkül!!!
2013. aug. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Első, köszönöm és gratulálok, sok sikert továbbra is :)
2013. aug. 9. 09:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon jó a tanács, én is kipróbálom!!!
2013. aug. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 gömbicica ***** válasza:

szemtornáról keresgéltem, és találtam egy ilyet is az oldalon!!!


[link]

2013. aug. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, erre majd odafigyelek, illetve a szemtorna sem árt szerintem, elvileg javítja a fókuszálóképességet igaz?
2013. aug. 19. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!