Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hogyan állapítom meg, hogy a...

Hogyan állapítom meg, hogy a szememben van a kontaktlencse?

Figyelt kérdés
Berakásnál nem tudom, hogy kieshetett-e vagy benne van. Nem találtam sehol, de nem érzem a szememben sem.
2013. aug. 9. 12:38
 1/8 A kérdező kommentje:
Próbáltam kivenni. A jobb egyből kijött és ugyanezzel a technikával próbálom a balt is kivenni. Már nagyon fáj a szemem a sok csipkedéstől. Ennek ellenére biztos vagyok benne, hogy bent a lencse.
2013. aug. 9. 12:40
 2/8 anonim válasza:
A kontaktlencsét általában azért viselik az emberek , mert nem látnak jól . Éppen ezért nem értem a kérdésedet , ha valóban bent van akkor jól látsz vele , ha pedig nincs akkor nem látsz jól ... Én lassan 2 éve hordok kontaktlencsét és nem volt még ilyen problémám , de még annyit tudok esetleg tanácsolni hogy körkörös mozdulatokkal masszírozd meg a szemhéjadat , mert lehetséges hogy elcsúszott a lencse a helyéről.
2013. aug. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én sem értem, hogy hogy nem tudod megállapítani.

Ha bent van, úgyis helyére megy.

Ha látsz vele, bent van, ha nem látsz vele, nincs bent, ennyi.

2013. aug. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A lencse látszik, ha megnézed a tükörben. Egy kis körvonal. A szemedben meg nem kell érezned.
2013. aug. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hááát az a helyzet, hogy nem látok akkor sem jobban, ha hordom a lencsét. Szemüveggel sokkal jobban láttam, mióta lencsét hordok sokszor alig látok egyáltalán valamit. Lehet, hogy nem találták el a megfelelő dioptriát vagy nem tudom.

De azért köszi a válaszokat.

2013. aug. 10. 13:40
 6/8 anonim ***** válasza:

De nem érezted, amikor próbalencsét kaptál, hogy nem oké?

Én sem látok lencsével 100%-osan, de én azért, mert nekem tórikus kellene, de mivel csak heti 1x használok lencsét, akkor is pár órára, ezért feleslegesnek tartok kifizetni érte több pénzt. De azért simán tudom, hogy mikor van bent és mikor nincs.

2013. aug. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Eddig mindig berakták helyettem. A szemem jól tűri csak nem látok vele jól. Most hogy nekem kellett betennem előjöttek a bajok.
2013. aug. 10. 17:04
 8/8 anonim ***** válasza:
Mozgasd meg a lencsét akkor látod de egyébként is látszik a körvonala.
2013. aug. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!