Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Miért látok egy úszkáló foltot?

Miért látok egy úszkáló foltot?

Figyelt kérdés

Egy halvány pici szürke foltot látok a jobb szememmel. bárhova nézek mindig ,követei a szemmozgás irányát.

Szerintetek miért lehet ? A napokban sokat voltam strandolni egy közeli folyóban meg napszemüveget sem hordtam nagyon. 14 éves korom óta szemüveget hordok. Volt valakinek hasonló panasza ? Esetleg hogy kezeltétek ?


2013. aug. 11. 18:04
 1/4 anonim válasza:
Ilyen már velem is volt, ne félj, ez nem jelent semmi komolyat. a nap miatt van. használj napszemüveget, akkor nem fordul elő. de ez egy pár perc után elmúlik. Ha nem múlt el azóta se, akkor nem tudom mi lehet.
2013. aug. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem múlt még el. Néha eltűnik de többnyire előjön
2013. aug. 12. 14:48
 3/4 anonim válasza:
akkor sajnos fogalmam sincs hogy mi lehet! szerintem menjetek el a szemészetre!!
2013. aug. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Snooch ***** válasza:

Nézesd meg szemésszel.

Lehet, hogy csak ártalmatlan üvegtesti homály (ez esetben elmúlni sosem fog, de hozzá lehet szokni), de az a biztos, ha látja orvos is, pláne, hogy sokat voltál csillámló víznél napszemüveg nélkül.

2013. aug. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!