Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kinek van már tapasztalata a...

Kinek van már tapasztalata a Forever Vision tablettával kapcsolatban? Tényleg segít? És ha igen, akkor mennyi dobozzal kell beszedni belőle, hogy érezzem a hatást?

Figyelt kérdés
2009. okt. 30. 13:53
 1/4 anonim válasza:
1 évig szedtem napi 2 visiont és csepegtettem napi 3x az activatorból, és a távollátó szemüvegemet elfelejthettem!!!!
2009. nov. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm a választ!

Én nekem is az a gondom,hogy távolra nem látok és a tévét is szemüveggel kell már néznem sajnos. Az utcán nem hordom a szemüveget,mert ezzel is próbálom a szemem nem ellustítani.

Neked milyen erősségű volt a szemüveged,mielőtt el kezdted ezt a kúrát? És most milyen a szemed? Nekem a jobb az feles,a bal meg 1-es. Elképzelhető,hogy ha én is csinálom ezt a kúrát,akkor nálam is lesz eredménye? Jó lenne!!

2009. nov. 11. 07:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, vagy bárki aki érdemben hozzá tud szólni és nem áll a gyógyszercég befolyása alatt! Van egyéb fejlemény és tapasztalat a lassan egy éven át szedett gyógyszerről?
2010. aug. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én 6 hónapig szedtem napi két tablettát+ napi 2x csöpögtettem az activatort és a -2 es szemüvegemtől végleg megszabadultam.
2011. jan. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!