Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Nagyon fáj a szemem, mit...

Nagyon fáj a szemem, mit tegyek? Többi lent.

Figyelt kérdés

Tegnap reggel kezdődött, be volt dagadva, de ez nálam gyakori, amikor felkelek. Délután, elkezdett zsibbadni a bal szemem, hajnalba meg már nem tudtam aludni tőle, mivel folyamatosan mehettem ki a mosdóba, hogy bevizezzem a szememet, ugyanis teljesen ki volt száradva, most meg ha lecsukom a szememet, olyan mintha a szemhéjamban lenne egy tű, és ahányszor lecsuknám, meg szúrom a szememet...

Szüleimnek szóltak, mondták, hogy holnap elvisznek egy orvoshoz, mert ma nincs nyitva semmi, de engem ez megőrjít... Mit csináljak, hogy ne fájjon ennyire?


Nem vagyok szemüveges, sose voltak szememmel kapcsolatos problémák, maximum annyi, hogy színtévesztő vagyok.



2013. aug. 25. 08:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Vannak nyitva ma is ügyeletes gyógyszertárak, vegyél műkönnyet, ha a szárazságtól van, akkor az pillanatokon belül rendbehozza, a vizezés nem segít, az még jobban kiszárítja. Ha nagyon fáj, vagy bepirosodik a szemed, akkor ma is mehetsz szemészeti ügyeletre.
2013. aug. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mi egy kisvárosban élünk, és nincs nyitva a patika...
2013. aug. 25. 09:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor nézz körül a szomszédoknál, biztosan van idősebb ember aki használ műkönnyet és tud neked adni, mert ha száraz a szemed, azt gyorsan nedvesíteni kell, tudom milyen fájdalmas, szúró érzés.
2013. aug. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
de cukik a kulcsszavaid =)
2013. aug. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Elmentem, és kértem szemcseppet, most már nincs kiszáradva, de még mindig nagyon fáj... Alig tudok pislogni miatta, és még s dagadás nem ment le.


#3: Hogy érted ezt? :-)

2013. aug. 25. 17:01
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor holnap menj el a szemészetre, mert lehet, hogy kötőhártya gyulladás és arra másik szemcsepp kell.
2013. aug. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
kötőhártya gyulladásra gyanakodtam én is, de holnap biztos elmegyek a szemészetre.
2013. aug. 25. 17:45
 8/8 A kérdező kommentje:
Kötőhártya gyulladás... Kaptam szemcseppet, most már jobb lett.
2013. aug. 28. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!