Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » CooperVision, Proclear kontakt...

CooperVision, Proclear kontaktlencsével mi a baj? Kellemetlen a szememnek.

Figyelt kérdés

Tiszta kézzel fogom meg , tiszta tartóban tartom, mégis amikor belerakom a szemembe, olyan mitnha valami szúrná, vagy mintha ki akarna esni. (nem fordult ki sem!!!!) Kellemetlen a viselése, nem tudom hogy mi lehet a baj. Soflens-nél sem volt iylen probléma, sőt egyik kontaktlencsémnél sem...


Van akinek hasonló tapasztalatai vele kapcsolatban?


köszi előre is



2013. aug. 29. 14:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy sérült a lencse? Van hogy annyira kicsi a repedés, hogy szabad szemmel nem látható, de mégis szúrja a szemet. Mivel a soflensnél vékonyabb, így kicsit sérülékenyebb is.
2013. aug. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem hiszem. amikor kiveszem a sóoldatos artóból vadi újon, és úgy teszem a szemembe, akkor is fáj. Most kicsit pihentetem...de tényleg gyomorgörcs fog el, amikor rágondolok, hogy be kell tennem a szemembe :S
2013. szept. 2. 15:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem vissza kellene térni a soflens lencséhez, és hanyagolni a proclear lencsét. Ha megvan a blokkja , akkor biztos vissza lehet vinni, és a fennmaradó összeget beszámítják a soflens lencse árában. A legtöbb boltban ez megoldható.
2013. szept. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!