Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Lehet, hogy csak nem vagyok...

Lehet, hogy csak nem vagyok hozzászokva, vagy tényleg menjek orvoshoz, mert szemüveg kell?

Figyelt kérdés

Amióta elkeződött a suli, sokat írok, meg olvasok. És egy fél óra után kb elkezd fájni a fejem, meg a szemem, és olyan, mintha nem látnék teljesen tisztán, fáradtnak érzem.

Számítógépezni alig szoktam, most 2 órán keresztül rajzoltam, és megint fáj.

Nem lehet, hogy mivel nyáron nem csináltam ilyeneket, most megterhelő a szememnek, és meg kell szoknia? (lehet ez hülyeség, nem tudom :S )Vagy elromlott a szemem, és menjek orvoshoz? 18/l



2013. szept. 10. 19:45
 1/2 anonim válasza:
Az ilyen hirtelen megerőltetésektől is lehetnek ilyen tüneteid, de én ajánlom, hogy nézesd meg orvossal, biztos ami biztos,sosem lehet tudni.
2013. szept. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nagyon valószínű hogy szemüvegre lesz szükséged, mert ahhoz túl fiatal vagy, hogy a szemed ennyi megterheléstől ilyen problémákat produkáljon. Szemészvizsgálatra mindenképp javasolt lenne elmenni.
2013. szept. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!