Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Alapból rossz tokot adtak a...

Alapból rossz tokot adtak a szemüvegemhez, és emiatt meglazult a szára?

Figyelt kérdés
Nemrég új szemüvegem lett. Police márkájú kerettel. Kaptam hozzá egy tokot, amibe a szemüveg nem fér bele. Egyszerüen mindenféleképpen próbáltam beletenni, de sehogy sem volt jó. Később beugrott, hogy hogyan volt beletéve, amikor megkaptuk. Nos, én is úgy tettem bele, de kiszúrtam, hogy amikor teljesen lezáródik a tok, akkor a szemüvegnek mindkét szárát nyomja, és emiatt a jobb oldali szára elkezdett kotyogni. Ilyenkor ki a hibás? Lehet, hogy alapból kicsi tokot adtak hozzá?

2013. szept. 8. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem szándékosan csinálták. Vidd vissza, és kérd meg, hogy segítsenek.
2013. szept. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az lessz.
2013. szept. 8. 21:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy miközben a keretet a vásárló arcához igazították, a szárát meghajlították, és emiatt nem fér bele a tokba. Amúgy meg a hozzávaló tokot adták oda, de állításnál nem a tokhoz igazítják a keretet, hanem az archoz.
2013. szept. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Visszavittük, a tok volt a rossz! Kaptunk egy másikat.
2013. szept. 9. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!