Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A kontaktlencsét látják mások...

A kontaktlencsét látják mások a szememben? Nyilván aki hord az hamarabb kiszúrja mint aki nem hord, nem?

Figyelt kérdés
2013. szept. 13. 14:25
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Csak annak látszik aki rosszul teszi fel.
2013. szept. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyik szemem cilinderes és azt picit látni. Másikat nem. A színes lencsét elöbb ki lehet szúrni.
2013. szept. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hülyeség, hogy csak annak látszik, aki rosszul teszi fel. Egy halvány körvonal mindenkinek látszik. Persze, aki hord, az könnyebben kiszúrja, pont múltkor munkahelyen felgyűrődőtt és ki kellett szednem, akkor néztek nagyot, hogy nekem lencsém van??? :D Fél év alatt nem vették észre.
2013. szept. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Lehet látni. Persze aki lencsés, vagy ismerőse az, az könnyebben kiszúrja, aki sose látott ilyet, az nehezebben veszi észre.

Párom pl azóta simán kiszúrja 8 méterről, ha valaki lencsét hord, amióta én is, addig nem. :D De van olyan ismerősöm, aki előzékenyen felolvas nekem mindet, ha nem szemüvegben lát, mert nem tűnik fel neki a lencsém és eszébe se jut. :D

Meg fényviszonyon is múlik, neonfényben már a természetellenes csillogás is feltűnő, a diszkós UV-fényt meg nem is említem. :D

2013. szept. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Érdekes én csak annak a szemében láttam eddig akik szarul tették fel. -.-
2013. szept. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor nem figyelted eléggé :D én kontaktlencse viselőként látom más szemében közelről.
2013. szept. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amúgy meg mégis hogy látod, ha valaki rosszul teszi fel? Ilyennel találkozol? Ha rosszul teszi fel az ember a lencsét, szúr, mint a fene, úgy ki nem megy az utcára...
2013. szept. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem a kemény lencsét viselő ismerőseimnél nem látom, a lágy lencséseknél igen.
2013. szept. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Szasz89 ***** válasza:

Aki negyszemkozti beszelgetesre alkalmas tavon belul van, azon konnyen eszreveszem amig van annyi megvilagitas, hogy ugy-ahogy olvasni lehessen mellette.

De en nagyon sokat lattam gyerekkoromban anyukamat kontaktlencset kivenni, betenni, ugyhogy biztos csak azert van, mert tudom mire kell figyelni.

Nem lehet rosszul betenni egy kontaktlencset. Mindenkeppen a helyere csuszik. Ha pedig megcsavarodik vagy ilyesmi, azt az illeto nem kepes hordani, szur mint az allat es ki fogja venni egy percen belul. Mivel szakember irja fel a kontaktlencset, ezert csak olyat tud venni es hordani az illeto, ami passzol a szemere, ezert az sem johet szoba, hogy nagyon kidomborokdik a lencseje, vagy hasonlo es azert jobban latszik.

2013. szept. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!