Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mit tegyek a szememmel?...

Mit tegyek a szememmel? Létezik rá házi gyógymód?

Figyelt kérdés

2 Hete kezdődött az egész. Elkezdett fájni a szemem. Olyan volt mintha a felső szemhéjam alá bement volna egy szempilla és szúrta volna. Azóta egyre rosszabb.... sokszor hirtelen elkezd fájni de nagyon , mint amikor belemegy a samponos víz úgy csíp és patakokban folyik a könnyem de mind ez csak a bal szememen. A jobb szememnek nincs semmibaja. Orvoshoz nem volt időm elmenni és megpróbálnék valami házi gyógymódot..

Mitől lehet ez az egész? Milyen gyógymód létezik rá?

Előre is köszönöm a válaszokat.



2013. szept. 15. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, egy hétig volt ilyen érzékeny, aztán elmúlt. Nem voltam dokinál, elkönyveltem annak, hogy talán beledörzsöltem valamit, vagy esetleg baci került bele.
2013. szept. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ez nem mindig olyan egyszerű, hogy egy hét múlva elmúlik és nem mentem orvoshoz... Kritikus esetben előfordulnak elég kemény fertőzések a szemmel kapcsolatban, pl. akár gomba is, amibe bele is vakulhatsz és nagyon csúnya módon. Döntsd el, hogy van-e időd arra, hogy biztos legyél benne, hogy nem lesz bajod, vagy kockáztatsz.


Ha 2 hete tart és egyre rosszabb, én eltépnék orvoshoz.

2013. szept. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amúgy pedig hogy akarsz megpróbálni házi gyógymódot, ha azt sem tudod, mi bajod van?
2013. szept. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha több felesleges szemed van, akkor várjál még.
2013. szept. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!