Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Az üvegtesti homályt mi...

Az üvegtesti homályt mi okozza? Lehetnek-e súlyosabb következményei? Normális az ha 20 évesen van üvegtesti homályom?

Figyelt kérdés
Egy éve jelent meg nálam egy intenzív átlátszó karikákból álló féreggóc a bal szememben.Azóta már a jobb szememben is felfedeztem őket.Van hogy gócban vannak,van hogy felhő úszik ezekből a karikákból,azonnal felkerestem az orvost azt mondta nincs semmi bajom csak üvegtesti homály.Gyakran ülök a gép előtt de az orvos azt mondta hogy biztos nem az okozza pedig az interneten néha olvasok ilyet.Attól félek hogy nehogy már valami nagyobb baj legyen belőle.

2013. szept. 23. 15:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

9/10-s válaszoló!

tegnap 09:52


Vitrektómiád után milyen volt? Rosszabbul látsz mint azelőtt? Nagyon fájt?

2014. ápr. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 tanárnő ***** válasza:
Én is szeretném tudni, ha van már műtét utáni tapasztalatod! Nagyon sok és nagyon zavaró nekem is, évek óta szenvedek tőlük.
2014. okt. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!