Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Miért romlik egyre jobban a...

Miért romlik egyre jobban a szemem?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok, és valami 4.20-as körül van a szemüvegem, távolra látok rosszul. És kaptam most kontaklencsét vagy 4 hónapja és most olyan rosszul látok a szemüveggel hogy már bekönnyezik a szemem. Mitől romolhat ennyire?

2013. szept. 29. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:
A legesélyesebb az (ha a szemészek sem találtak mást), hogy egy elég rosszindulatú rövidlátásod van - sajnos van, akinek gyorsan romlik (én is köztük vagyok). Egy idő után meg fog állni a romlás, addig sajnos más nem marad, mint hogy a szemüveget "frissíteni" kell. Egyél elég vitamint, járj eleget szabadban, ne hagyd ellustulni a szemed, ez kicsit segít.
2013. szept. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Meg ha olvasol (tanulsz) tartsd be a harminc centis távolságot

Ne nézd a könyvet túl közelről

2013. szept. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne internetezz sokat. Két óránként pihentesd a szemed legalább 30 percig. De van olyan szemre való táplálékkiegészítő is amitől pár dioptriát még javulhat is a látásod.
2013. okt. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
47%
Figyelj.Bocs.Megtenned hogy nem panaszkodsz 4es uveg miatt?! Nekem mar majd 8-9 eve van vagyis sulikezdes elott mar volt.Az orvosok azt mondjak,addig fog csokkenni a dioptriam,amig nolok.Most -8!! 15/L vagyok...
2013. okt. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!