Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A jobb szemem feljebb van...

A jobb szemem feljebb van mint a baj. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem rég vettem észre, meg már a barátaim is többször mondták, valamit a közös képeken is észrevettem, hogy a jobb szemem feljebb van, mint a bal. De elég durván. Mit tudnék evvel csinálni? Van erre valami gyógymód? Egyáltalán, hogy hívják ezt szakszerüen?(egyébként régebbi képeken megnéztem, és NEM VOLT SOHA ILYEN, kb. 13-14éves koromban lett ilyen) Vagy egyáltalán mitől lehet ez? Mennyek el vele szemészetre?

#szem #másik #fejebb
2013. okt. 22. 15:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, menj el vele, főleg ha régebben nem volt ilyen.
2013. okt. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Forditsd oldalra ugy a fejed, hogy egy vonalban legyenek a szemeid ha fotoznak! Hordjal napszemuveget ha nagyon zavar! Minden embernek elter a ket arcfele, senk sem tokeletes. Mivel eleg hiunak hangzol gondolom lany vagy! Ha megnezed a vegtagjaid sem egyformak, es a job melled is kulombozik a baltol! Ez mindekinel igy van! Egyeseknel jobban mint masnal. Lasd: Te
2013. okt. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ez nagyon szép okfejtés volt, és köszönöm is az ötleteid. De egyébként fiú vagyok, csak egy kicsit visszafogotabb, hivatalosabban írok, mint az átlag. (16F) A fejelfordítos dologra már rájöttem. Igazából így saját magamon nem zavar a dolog, én megbarátkoztam vele. Az zavar, mikor az utcán mondjuk van egy szép lány, aki engem néz, és olyankor nem tudom eldönteni, hogy vajon azért néz-e, mert feljebb van az egyik szemem (és undorítónak tartja mondjuk, vagy ijesztőnek) vagy pedig mert helyesnek tart. Köszönöm amit leírtál, de azért még várnék pár hozzászólást.
2013. okt. 22. 16:38
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem röhögni, nem megsértődni, nagyon-nagyon komolyan mondom: fogadd el magad olyannak, amilyen vagy, de ne szaporodj! Nagyon komoly jelzése a testednek az, hogy a genetikád keményen sérült. Fogyékos vagy pszichésen nagyon sérült gyerekeid is lehetnek. (És biztosan régebben is volt, mert ez nem alakul ki X éves korban, ezzel születsz.)
2013. okt. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Pedig biztosan nem volt. Megnéztem a régebbi képeket. Ott egyáltalán nem volt semmi ilyesmi. Volt egy időszak, hogy fociztam, és NAGYON SOKSZOR rugtak fejbe labdával. Pont ezután az időszak után lett kb. ilyen a szemem. Félek, hogy pont a sok fejberugás miatt. Ez lehetséges esetleg?
2013. okt. 22. 16:58
 6/10 anonim ***** válasza:

Egyébként nem tudom , hogy tartod a fejed. Egyenesen vagy ferdén. Tudsz-e gerincferdülésről?

Ezt azért írom mert gerincferdülés estén amerre billen a fej, ellenkezőleg magasra kerül a szemöldök és a kényszertartás miatt úgy tűnik a szem is / típusos eset ennek Columbo-t megszemélyesítő Peter Falk, neki a bal szeme olyan mintha jóval feljebb lenne. Tanítani kellene az orvosin/

2013. okt. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Őőőő. De ez nagyon is lehetséges. 1éve voltunk pont ilyesmi dologgal orvosnál. Azt mondta, hogy hanyag tartás, de gerinc ferdülés nincs. Egyébként alapból egyenesen van a fejem, úgy van feljebb. Annak érdekében, hogy kb. egyvonalban legyen, kicsit el kell döntenem a fejem...
2013. okt. 22. 19:33
 8/10 anonim válasza:

4/7


Szerintem nagyon bunkó vagy...

Majd ő meg a barátnője eldönti szerintem, hogy szaporodnak-e, vagy sem.

Ennyi erővel te se szaporodj, mert lehet benned is van rossz gén, és nyilván te sem vagy tökéletes...

2014. márc. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Egyébként kedves kérdező ne rágódj ezen.


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Akkor most ők se szaporodjanak 4-es... -.-

2014. márc. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szépek köszönöm a válaszokat, főleg azokat, melyek a bunkó válaszadóra irányultak, jól esik, hogy megvédtek még így az interneten is, annak ellenére hogy nem is ismertek. A legutolsó hozzászólónak pedig külön köszönet, amiért ezeket a képeket is belinkelte, nagyon nagy önbizalmat és lelki erőt adott az, hogy az ilyen híres sztárok is az enyémhez hasonló problémával küzdenek. És ha az emberek milliói őket is elfogadták olyannak amilyenek, akkor engem miért is ne fogadnának? :)

Köszönöm szépen még egyszer mindenkinek! :)

2014. máj. 3. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!