Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 14 éves vagyok, el van ferdülv...

14 éves vagyok, el van ferdülve a gerincem a csípőm miatt, mert a jobb csípőm 1 cm-rel feljebb van a bal csípőmnél, ez miatt ferdül. Mi lehetne a gerincemre a gyógymód?

Figyelt kérdés
Megröngeneztek, az orvos nem ajánl nekem semmit, se gyógycipőt, se fűzőt, semmit, pedig már a ferdülés 30%-os. És csak romlik tovább. Ennyit mondod : gyógytorna, úszás. Nahát én ezzel nem megyek semmire. Mit tegyek, hogy ne romoljon tovább? :(
2008. okt. 29. 12:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudok segíteni, keress egy másik orvost, akit jobban érdekel a munkája.
2008. okt. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az uszás tényleg jót tesz a gerincnek.
2008. okt. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én csontkovácsot ajánlanék neked, engem nagyon jól helyrerakott.


Tudok elérhetőséget adni, dobj egy privit.

2008. okt. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem amiatt ferdül, mert feljebb van... Hanem ferde, mert feljebb van! És segít a gyógytorna + az úszás, ha rendszeresen csinálod. Ez attól függ, hogy 2/A vagy 2/B a besorolásod. Ha 2/A: heti 1 normál-, 1 gygytesi, 1 gyógyúszás + az otthoni gyakorlatok. Ha 2/B: ugyanez, csak nincs normál tesi + helyette még 1 gyógytesi! Igenis használ!
2008. okt. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bizony, annyit jelent ez, hogy az ágyéki szakaszon van a görblet!
2008. okt. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Dehogynam mész vele semmire. Hidd el, igenis segít. 14 éves vagy. Egy próbát megér. Javulni fog, hidd el. Csak tényleg rendszeresen használd. És a gyógytorna mégis kellemesebb mint a fűző. Nekem azkellett, de... szartam rá, most meg.. :( Úgyhogy hallgass a dokira. Komolyan, nem csak unalomból beszél, tudja mitcsinál. Addig örülj amíg nemkell fűző.
2008. okt. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Meg addig, amíg ez még köteles és INGYENES, később szép összegeket kérnek majd el!
2008. okt. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!