Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » EOptika.hu tapasztalatok,...

EOptika.hu tapasztalatok, Iwear kontaktlencse és ápolófolyadék?

Figyelt kérdés

szóval rendelnem kell kontaktlencsét, az üzletben 12000 Ft, míg interneten 7000, ezt nem is kell tovább ragozni

Nekem iweart írt elő az orvos, azt adtak, 3 havi adagom most járt le, de eOptika.hu-n és lencse.hu-n sehol nincs ilyen. Azt olvastam, hogy a Biofinity ugyanaz, ezt nem igazán értem, hogyan lehet ugyanaz a kettő, ha más a nevük, dobozuk, stb...

Akkor az iwear és a biofinity ugyanaz?

lencseápoló folyadékból is iweart kaptam 4000 Ft-ért, ami a webshopon kb. 2000 Ft, abból meg mindegy, hogy milyet veszek?

És eoptika azt írja hogy PICK PACK pontokon lehet átvenni és kifizetni a csomagot + a postaköltséget, szóval akkor regisztrálok, küldik a csomagot és akkor kapom azt ímélt, hogy megérkezett és menjek érte?


2013. okt. 28. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:

A biofinity a legjobb márka, én azt javaslom neked. De előtte el kellene, hogy menj egy szemészeti vizsgálatra, hogy megmondják, hogy jó-e neked a biofinity.


Itt is lehet iWear lencsét venni:


[link]


De javaslom helyette a biodinityt. A folyadékból mindegy, hogy milyet veszel, csak legyen multifunkciós, és lágy kontaktlencséhez való.

2013. okt. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen :D


de nekem iwear all supreme + vagy milyen kell és itt sincs olyan, szóval ha ezt rendelném amit belinkeltél, az sem lenne ugyanaz, még keresgélek

2013. okt. 28. 16:01
 3/4 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__szemproblemak__35067..


nézd csak meg ezt légyszi a linken az utolsó válasznál az utolsó linknél, azt írja helyettesíthető vele

2013. okt. 28. 16:04
 4/4 A kérdező kommentje:
és gondolod, ha visszamegyek az optikába, megmondom, hogy nincs rá pénzem és hogy jó-e a biofonity, fognak tájékoztatást adni, meg az orvos fogad egy kérdés erejéig, amikor egy vizsgálat 5000 Ft?
2013. okt. 28. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!