Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mennyiért kapok az Ofotértben...

Mennyiért kapok az Ofotértben színes kontaktlencsét?

Figyelt kérdés

Kiderült hogy a szemem kicsit rossz , ezért szemüveget kéne hordjak. DE én nagyon nem szeretném ezért anyáékkal megbeszéltük hogy kapok kontaktlencsét és ha nem drága akkor választhatok színeset.

Szóval az Ofotértben mennyibe kerül a színes kontaktlencse?

előre is köszi:)

L/17



2013. nov. 10. 14:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Én amikor kérdeztem Ofotértben akkor azt mondták nem foglalkoznak színessel egyáltalán.

Amúgy meg ha mindennapokra kell nem jó a színes, mivel semmi oxigén áteresztő képességük nincs, valamint ha kitágul a pupillád akkor homályosan látsz vele, plusz rettenetesen néz ki mikor elmozog a szemeden, ijesztő lehet másoknak a látvány, mindenki látná hogy lencsét hordasz, mert ezek nem természetesek.

Szóval ha rossz a szemed, és minden nap hordod a lencsét, akkor válassz simát. Ha színeset akarsz akkor azt is vehetsz, de csak buliba, ritkán hordd mert tönkreteszi a szemed.

Amúgy árban ott vannak ahol a normál lencsék, bár abból is van mindenféle kb 5ezertől a csillagos égig.

2013. nov. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hello.

A színes lencsék nem a legolcsóbbak, és az Ofotértben ill. az optikai üzletekben elég drágák a lencsék. Volt már esetleg próba kontaktlencséd? Az első dobozt kénytelen leszel onnan megvenni, mert a vizsgálat árát úgytudom, hogy levonják belőle. Kérdezd meg, hogy a Biofinity lencsék szóbajöhetnek-e. Lenne pár kérdésem a szemeddel kapcsolatban:

cilinderes?

hány dioptriás?


Én a látás hónapjában vizsgáltattam meg a szemem, mert ingyen volt a vizsgálat. A lencsét nem onnan rendeltem, mert a Biofinityhez legjobban hasonlító lencse asszem 12.000Ft volt 3 hónapra + a folyadék... Ez nem számít olcsónak. Ha megrendelem netről a lencsét, akkor ideér pár napon belül:D Az enyém -2,5-ös :), és szinte nem is kell rá várni.

Ha gondolod, akkor tudok tanácsokat adni privátban, vagy válaszolni kérdésekre a kontaktlencsével kapcsolatban:)



17F

2013. nov. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!