Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szemüvegkeret ha eltörik, új...

Szemüvegkeret ha eltörik, új szemüveg kell? Melyik jobb az üveglencse vagy a műanyag?

Figyelt kérdés
Ha eltörik a keret, mindig új lencse is kell az új kerethez? Kicsit drága mulatság, 40 ezer Ft két évente, kb ennyit bír egy keret. És mi a különbség a műanyag és az üveglenycse között?
2009. nov. 18. 12:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
az h az üveg eltörik ha leesik, a műaynag aokkal ellenállóbb
2009. nov. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A törött keretet megjavítják,a műanyag lencse könnyebb azmellett hogy nem törik olyan könnyen.Új keretbe beteszik arégi lencsét,nem az eladó diktál! Nálad a pénzed amit arra költesz amire akarsz,szerintem.
2009. nov. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem műanyag lencsém van, tartósabb és kevésbé sérülékeny, mint az üveg lencse.

Ha a lencse nem sérült és javítható a keret, akkor csak javítják, ha a keret nem javítható és ugyanolyan keretet rendelsz, akkor abba beleteszik a régi lencsét, ha az nem sérült, ha a lencse is sérült, az egészet cserélik leginkább.

Hogy mennyibe kerül, ez sok összetevőtől függ, nekem pl. garanciám van a szemüvegemre (én a vision expressben csináltattam), ez azt jelenti, hogy ha cserélni kell, vagy ellopják, akkor nem kell újból kifizetni a teljes árat, hanem pl. csak a felét, vagy egy részét.

2009. nov. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy hol csináltatod a szemüveget, mert pl. a Sértz-nél a szemüveg keretek nagyon jól bírják az enyém már 2éves, igaz voltak vele problémák szóval adtam neki rendesen, mégis mai napig tökéletes:)És náluk érdemes az üveget is csináltatni, abból a műanyagot ajánlom, mert ellenállóbb,lehet kérni karcmentesítést és sok más extrát hozzá..azaz igazság, hogy nm olcsó, de tartós és minőségi!
2009. nov. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
előző vagyok, itt vannak üzleteik : Bp.Üllői út 44 (a Ferenc körútnál) , Bp.Üllői út 461, és Vecsés, Telepút 68.
2009. nov. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!