Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » 2009-ben kijött a nyakamon...

2009-ben kijött a nyakamon hátul jobb oldalt egy zsírcsomó. A háziorvosom azt mondta nem muszáj kivetetni ha nem zavar. Nem merem kivetetni. Pár napja észrevettem, hogy néha homályosabban látok a jobb szememmel. Van összefüggés? Bővebben lent

Figyelt kérdés
A háziorvosom után elutaztunk Pestre a Kék golyóban azt mondták,hogy ki kel vetetni,csak aznap elmaradt,közbejött valakinek egy műtét.Nem mentünk vissza utána.Ez volt 2009-ben.Mostanra én is látom mások is mondják,hogy nagyobb lett.Korábban is észrevettem,hogy gyengébb lett a jobb szemem(pedig korábban az volt az erősebb).Nem tudom vele elolvasni az apróbetűt,amit korábban eltudtam.Azért nem merem kivetetni,mert apa egyik ismerőse egyszer kivetette,majd később megint kijött neki,ha jól emlékszem a fején.Vélemények?Mit csináljak?Tapasztalatok?

2013. nov. 20. 19:54
 1/2 anonim ***** válasza:
A szemednek és az atheromának vagy lipomának nincs köze egymáshoz. Ettől ne félj! Azért érdemes kivetetni,mert nőni fog,begyulladhat és akkor fájdalmas válik. Apukád ismerősének nem azért jött máshol,mert az egyiket kivetették. Az anélkül is elkezdődött volna. Ez végül is attól alakul ki,hogy egy zsír vagy faggyúmirigy eltömődik és a benne lévő "váladék" nem tud kiürülni. Nyugodtan vetesd ki nem lesz semmi bajod tőle!
2013. nov. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szėpen köszönöm a vàlaszt!!!!!!
2013. nov. 20. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!