Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A sok gépezés azért károsítja...

A sok gépezés azért károsítja a szemet, mert ritkábban pillantok és kiszárad a szemem vagy más miatt is?

Figyelt kérdés
2013. nov. 27. 14:27
 1/1 hipermenyét válasza:
Szia. Én úgy tudom, hogy a sok gépezés, TV nézés és egyebek azért károsítják a szemet, mert sokáig nézel kis területre, nem mozog eleget a szem, és főleg azért, mert közelre nézel sokáig. Ergo ha te ugyan annyit olvasnál könyvet, mint amennyit gépezel, az ugyan olyan mértékben rontja a szemet. Irodákban dolgozó embereknek is (magyarországon nem hiszem, de fejlettem, normálisabb országokban) időnként a dolgozóknak ki kell menniük az irodából, nézelődni, vagy szemgyakorlatot végezniük. Ezt csak én tudom így, ne vedd szentírásnak. Tedd azt, amit én anno, egy más fajta problémával kapcsolatban... Keress a neten szemorvosokat, mondjuk 15-20-at és írj nekik 1-1 levelet, és kérdezd ki őket, kérd a tanácsukat/véleményüket.
2013. nov. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!