Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A napi lencsém estére behomály...

A napi lencsém estére behomályosodik; könnyen kijön. Ez normál elhasználódás? Nem károsítja a szemem?

Figyelt kérdés
Többnyire nehéz kiszedni; úgy értem tapad a szememre; de estére merev lesz és szinte kiesik. Tegnap betettem reggel 10 felé és kb éjjel fél 2-kor vettem ki. Addigra nagyon homályos lett és mikor kivettem ilyen rágott volt a széle. Ez gondolom normális napi lencsénél de nem károsítja a szemem? Vegyem ki hamarabb?
2011. okt. 26. 09:43
 1/2 anonim válasza:
szia szerintem lehet,h műkönnyet kellene használnod mert kiszárad a szemed és azért ilyen .Nekem is van kontakim és én is jártam már így nem károsítja a szemet.
2011. okt. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Vettem könnyet; napi egyszer használom is; amikor érzem; hogy kiszárad. De este nem éreztem száraznak csak nem láttam vele.
2011. okt. 26. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!