Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kontaktlencsések! Veletek is...

Kontaktlencsések! Veletek is volt már ilyen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Normális, hogy kicsit fáj a fejem kontaktlencse viselés közben? (ma használtam először) Nektek is kiszárad a lencse, mire kiveszitek a nap végén?

2013. nov. 30. 16:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Fájt? Nem csak olyan volt, mintha valami belement volna a szemedbe, és kényelmetlen volt? Mert én ilyet éreztem az első használatkor.:) Nem vérzett be?

Amúgy igen, nekem a nap végére ki szokott száradni.

2013. nov. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

elsore nekem is szar volt

aztan ha elaludtam benn masnap vegem volt

vettem jobbat. du tan bedobtam. hajnalig buli. fust cigi. elaludtam.

reggel fel. semmi baj. du mozi. ejjel haza akkor vettem ki.

vegig jo volt.

2013. nov. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

szerencsére nem vérzett be meg semmi ilyesmi, lehet hogy csak először ilyen kellemetlen/fura érzés. remélem hogy jobb lesz.

Köszi a válaszokat!!!

2013. nov. 30. 16:40
 4/6 anonim válasza:
Normális, nekem az első héten minden nap fájt kicsit a fejem tőle, de aztán elmúlt. Eleinte volt, hogy nem jól tettem be, pl. sokat szenvedtem vele, és nem vettem észre, hogy megfordult, és akkor napközben fura volt, éreztem, hogy benn van a lencse. De utána a rutinnal már észre sem veszem, mikor benn van, és a fejfájás is elmúlt.
2013. dec. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Annó én úgy szoktattam a szemem hozzá, hogy első nap 5 percet,m ásnap 15 percet aztán 1 órát, 5 órát és egy egész napot volt bent. De amikor legeslegelőször betette a doki, még gyerekkoromban (14 évesen) nagyon rosszul lettem, hányingerem volt. De megszoktam teljesen. Száraság miatt próbálj ki más márkát. Az nem kellemes érzés. Fáradtságtól is kiszáradhat.
2013. dec. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2013. dec. 29. 00:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!