Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kontaktlencsések nektek is...

Kontaktlencsések nektek is vannak hasonló tapasztalataitok?

Figyelt kérdés

Több éve van kontaktlencsém van, hogy semmi problémám nincsen vele, de vannak olyan időszakok, amikor sajnos van! Ez is egy ilyen :(

Nagyon szúr a szemem, merthogy beteg és allergiás is vagyok - sajnos el se tudom dönteni mikor melyik! De elegem van hogy folyamatosan szenvedek ezzel, viszont nem tudok vele mit csinálni, mert a szemüveget meg nem szeretem.


2013. nov. 14. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem akkor szokott szúrni,amikor valami kis por a lencse vagy a szemem közé kerül. Egy ismerősöm pedig 2 hetes lencseket hord,mert neki az kényelmesebb,puhább mint az 1 hónapos. Én műtétre fogok menni,mert nemszeretnék sem lencséket sem szemüveget hordani :-) Bár lehet elkéne menned egy magánrendelőbe,ahol kontaktlencsékkel foglalkoznak,hogy ott mit mondanak ( ha már megtetted bocsi ) :-)
2013. nov. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Igen, voltam már többször is, sajna nem sokkal lettem okosabb/egészségesebb. :) Mindenesetre én is megszeretném műttetni a szemem, hasonlóan gondolkozok: nem szeretnék sem lencsét, sem szemüveget hordani. De az még egy kicsit arrébb van! :)
2013. nov. 16. 18:44
 3/3 anonim válasza:
használj szemüveget
2013. nov. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!