Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Látásjavítás? Hallottam a...

Látásjavítás? Hallottam a kínai látásjavító szemmasszázsról, esetleg valaki valamit tud róla, próbálta már esetleg? Hogy hat? Tényleg működik?

Figyelt kérdés

Valamint mesélt nekem az egyik ember arról,h raszter szemüveg/látásjavító szemüveg/ viselésével megjavult a szeme . . egyéb módszerek,amiket PRÓBÁLTATOK,tapasztalatok?kérlek ,segítsetek!:)

Előre is köszönöm:))



#szemüveg #látásjavítás #szemtorna #Bates-módszer #raszter szemüveg #kínai szemmasszázs
2013. dec. 20. 21:04
 1/5 anonim válasza:
http://www.youtube.com/watch?v=k9chpsoZBe4 Én ezt ismerem. Igaz, még csak egyszer próbáltam, de a hatás eléréséért nyilván többször kell, de a videóban elmondd minden fontosat. Van ennek teljes változata is, ez csak részlet.
2013. dec. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöööm:)))
2013. dec. 27. 15:25
 3/5 A kérdező kommentje:
jöhetnek még válaszok,én már egy 2-3 hónapja csinálom,és tényleg hatásos:)szívesen olvasok mg tippeket,amiket ti is próbáltatok:)
2014. febr. 26. 18:19
 4/5 anonim válasza:
Az első kommentelő vagyok és tényleg bevált? Mennyire? Mesélj már róla kicsit. :D
2014. febr. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Annyira h nem romlott a szemem, folyamatosan csináltam, de az utsó évben már nagyon untam ... most nyár végén mentem el optikába, h kontaktlencsét szeretnék, a szemem 2013-hoz képest nem romlott, amin a nő csodálkozott :D meg lehet csinálni, viszont én már nagyon untam
2015. szept. 20. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!