Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Reggelre bedagadt a jobb...

Reggelre bedagadt a jobb felső szemhéjam és ha hozzárek fáj. Menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés

Menjek orvoshoz vagy csak allergiás reakció?

Tegnap reggel picit be volt dagadva és az a szemem csipás is volt, ma reggel már 2-3x annyira be van dagadva és megint csipás volt valamint dörzsölni nem tudom mert fáj, szúrós a fájdalom mintha a szememből jönne, de háta szemhéjamvan megdagadva...megfigyeltem, hogy szerda-csütörtökön nem mostam hajat és semmi baj nem volt, de pénteken igen és szombaton is és ma van vasárnap reggel..azelőtt, hét elején még megfigyeltem hogy kicsit viszket kicsit be van dagadva..akkor is mostam hajat.

Apa szerint várjunk még, cseppentett a szemembe..nem tudom milyen szemcsepp, ő mindig ezt használja, mert neki bevált eddig gyulladásnál.

Szerintetek mit tegyek? Forduljak orvoshoz vagy várjam meg a holnapot? Vagy házilag valamit ajánlani tudtok? Gyógyszert nagyon ritkán veszek be.. 17/F


2014. jan. 12. 07:19
1 2
 1/14 anonim válasza:
Elképzelhető, hogy allergis reakció a samponra. Lehet abba a szemedbe bele dörzsölted és azóta érzékeny. De bármi irritálhatja (porszem, szempilla...).Nekem a szemtustól volt ilyen, ugy hogy mindíg azt használtam és félévente kb egyszer az egyik szemem mégis bedagadt töle,pedig nem is voltam allergiás. Szerintem a te eseted is csak átmeneti ha esetleg allergi, ha komoly lenne akkor a fejbőröd is viszketne és mind2 szemed be lenne dagadva. Szerintem kamillázd és használd a cseppet biztosan el fog múlni. Ha mégse, akkor doki.
2014. jan. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Jó lenne tudni mi az a szemcsepp. Amúgy nem hinném,hogy allergia okozza. Inkább egy árpa lehet.Én elmennék a helyedben orvoshoz. Lehet,hogy jó amit apukád adott,de messze nem biztos. A szem egy elég érzékeny szerv,jobb lenne szakembernek látnia.
2014. jan. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Lehet kötőhártya gyulladás is, amire olyan szemcsepp kell, amit az orvos ír fel, rossz szemcsepptől rosszabbodhat is az állapotod, mielőbb menj el a szemészefre.
2014. jan. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy árpa, mert nem piros és nem fáj csak, ha hozzáérek ..Ha holnapra nem múlik el akkor Elmegyek orvoshoz, de akkor ne cseppentsünk bele?

Kamillázzam?

2014. jan. 12. 08:36
 5/14 anonim ***** válasza:
Mi az a szemcsepp?
2014. jan. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Majd holnap az orvos felír megfelelő cseppeket, addig ne cseppents bele semmit, kamilla sem mindenre jó.
2014. jan. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha pl. Visine,akkor ártani nem használ. Azaz csepegtetheted,de minek.
2014. jan. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem kamillázom, hanem Crystal Silver natúr Power vizet csepegtettunk bele, Állítólag az sok Mindenre jó. A szemcsepp neve: Oculoheel szemcsepp
2014. jan. 12. 09:49
 9/14 anonim ***** válasza:
Azt a vizet,amit beletettek nem ismerem,de az Oculoheel egy homeopátiás szer,amiben ugyan nem hiszek,de nem hiszem,hogy ártani fog.
2014. jan. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

A viz az helyrehozta a fülemet, amikor tavaly bevolr gyulladva..mit jelent, hogy homeopátiás??

egyébként mar lentebb ment a dagadás

2014. jan. 12. 10:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!