Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lassan áttöri az ínyemet a...

Lassan áttöri az ínyemet a bölcsességfogam jobb oldalt a felső. Nagyon rossz érzés, állandóan piszkálom. Mivel tudnám csillapítani ezt azt érzést?

Figyelt kérdés
Propoliszt szoktam rá kenni. De jobb lenne egy kis lidokain tudom, hogy már nem kapható vény nélkül meg veszélyes de kisebb koromban volt és az mindig bevált. Esetleg valami olyan gél amiben van lidokain? Dentinox kizárva :/ 20/L
2013. júl. 10. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is ugyanebben a cipőben járok. Nekem már kibújt picit a kis nyavalyás, de én is mindig piszkálom, igaz én elmentem fogdokihoz, mivel már annyira fájt. Ő azt mondta nekem hogy ki kell majd szedni mivel ferdén nő, meg a többit is amelyik már félig kinőtt... Ha nagyon fáj, menj el dokihoz, kicsit fel tudja vágni az ínyedet és akkor nem lesz akkora a fájdalom. Vagy mondjuk én azt csináltam, hogy vettem cumit, annak levágtam a gumi részét és azt rágtam. Kicsit az is segített :))
2013. júl. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Minden reggel egy feles pálinka. Fájdalomcsillapító hatású. :)
2013. okt. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
mint ahogy a fájdalomcsillapító is
2013. dec. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!