Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mi legyen a kontaktlencsével?

Mi legyen a kontaktlencsével?

Figyelt kérdés

Már kb. 3-4 hónapja van kemény kontaktlencsém, nem minden nap hordom, de eddig semmi baj nem volt velük. Tegnap azonban visszaraktam a tartójába és ma észrevettem, hogy kinyílt a tartója és eltűnt a folyadék és kisebb lerakódások jelentek meg a lencsén, azonban újra ráfolyattam a folyadékot, és simán lejöttek róla a folyadék rászáradt részei és jónak tűnik, nem látok rajta semmit.


Mit ajánlotok, visszarakhatom így, hordhatom vagy ez kiszáradásnak minősül és nem szabad vele foglalkoznom, mert káros lehet?



2014. jan. 14. 18:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem használhatod nyugodtan. A kemény lencséknek nem annyira árt a kiszáradás, mint a lágyaknak.
2014. jan. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben, én is így gondoltam, szemmel láthatólag semmi baja! :)
2014. jan. 15. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!