Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ez a két tórikus kontaktlencse...

Ez a két tórikus kontaktlencse megegyezik?

Figyelt kérdés

Tórikus Soflens lencsét használok, de neten olcsóbban találtam. Pár oldalt megnéztem és ugyan azon név alatt, más-más képeket találok így nem merek igazán rendelni.

Ilyet használok:

[link]


és ilyen képet találok a rendeléseknél:

[link]


Egy kis felirat aggaszt csak a dobozon, amiért bizalmatlan vagyok.



2014. jan. 16. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen , ez a két lencse egy és ugyan az, talán más gyárakban készül, az eredeti licenc szerint. Ha amúgy bizonytalan vagy, akkor az alapanyagot kell megnézni első sorban, és ha ugyan az, akkor minden rendben, aztán persze a többi paramétert sem árt leellenőrizni (görbület : BC, átmérő : D).
2014. jan. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Minden adat megegyezik ,köszi!:)

És ha 8,5 helyett 8,6 görbület akkor nagy baj nem lehet, nem? az egyik lencsénél 0,01-el nagyobbat írnak

2014. jan. 19. 15:48
 3/5 anonim ***** válasza:
A bausch soflens cilinderes lencse 8,5 ös görbületű. A 8,6 lehet hogy nem cilinderesre vonatkozik?
2014. jan. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
elfelejtettem leírni, igen a 8.6 nem cilinderes.
2014. jan. 20. 13:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Az nem baj, mert ugyan attól a gyártótól nincs egyforma görbületű cilinderesben, és nem cilinderesben. Akinek ez egyik szeme cilinderes, a másik nem, szintén így viseli a lencsét. Ezeket amúgy mielőtt net-ről rendelnéd, kipróbáltad és kényelmes volt, jól illeszkedett? Net-ről csak a jól bevált típusokat érdemes rendelni, amit még nem viselt az ember, és nem válik kényelmessé, csak pénzkidobás lenne...
2014. jan. 21. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!