Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » TALALTAM A SZEMEMBEN! SOS?

TALALTAM A SZEMEMBEN! SOS?

Figyelt kérdés

Az egyik szemem sarkában ,ott ahol a csipa szokott lenni, észrevettem egy fehér színű kis valamit..először azt hittem ,h csipa,(ugyanúgy néz ki) de nem tudtam kiszedni.. jó ideig próbálkoztam, nem jön ki!

Mobilis, tehát a helyéről el lehet mozdítani picivel arrébb, de FÖLFELÉ nem jön(tehát kiszedni nem tudom).

Próbáltam már több féle képpen...semmi. anyukám megnézte ,ő sem tudja mi lehet.

Olyan ,mintha oda lenne nőve...

Lehet, hogy szemölcs(bár nem tudtam róla, h ilyen furcsa helyre is nőhet..) ?

Vagy valami fertőzés, esetleg élősködő? lehet h hülyeséget mondok ,nem tudom előfordulhat-e ilyen, de nem vagyok szakértő a témában, és nyilván meg vagyok ijedve picit..

Segítsetek!!!


18/L



2014. jan. 22. 01:43
 1/10 A kérdező kommentje:
(a kérdés furcsa megfogalmazásáért elnézést, a rendszer nem engedte másképp kiírni)
2014. jan. 22. 01:45
 2/10 A kérdező kommentje:

az előbb is próbáltam kiszedni,de ahogy húztam volna ki, elkezdett fájni!!!

hova menjek ezzel?

mi ez egyáltalán???

2014. jan. 22. 02:01
 3/10 A kérdező kommentje:
nap közben még nem volt ott semmi
2014. jan. 22. 02:08
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem csak egy árpa, pár napon belül elmúlik magától. Ha nagyon aggódsz, menj el a háziorvosodhoz.
2014. jan. 22. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Langyos kamillateás vattával próbáltad mosogatni, áztatni? Ha pont ugyanúgy néz ki, mint egy csipa, akkor lehet, hogy tényleg egy csúnyán odaszáradt csipa. Ha nem az, akkor lehet árpa is.
2014. jan. 22. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
igen, ugyanolyan mint egy csipa, de kizárt ,hogy odaszáradt volna, azokat gyakran eltávolítom
2014. jan. 22. 02:47
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet fertozes vagy arpa is. Anyumnak egy ehhez hasonlo zsircsomo volt. Tenyleg jot tesz neki a kamilla. De szerintem ha par napon belul nem tunik el menj orvoshoz.
2014. jan. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha látta doki írd le mi volt a szemedbe.

Ne aggódj általában az árpa ahogy jön úgy megy is.

2014. jan. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
pár órával később sikerült kipiszkálnom, bár elég nehezen ment... nem tudom mi lehetett, ha csipa, akkor hogy volt odatapadva ennyire...?
2014. jan. 22. 22:10
 10/10 anonim ***** válasza:
Van, hogy ennyire odaragad.
2014. jan. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!