Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kinőtt 1 szempilla közel a...

Kinőtt 1 szempilla közel a szememhez, belülről a bőrömön, belelóg a szemembe és irritál, mit csináljak?

Figyelt kérdés
levágni v hasonló nem tudom mert félek, h belenyúlok a szemembe, viszont nagyon zavar
2009. dec. 4. 13:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Fogd meg a szemhéjadat egyik kezeddel, húzd kicsit le, vagy fel(nem tudom a fölsőn vagy az alsón van-e)szóval el a szemgolyódtól, fogd meg szemöldökcsipesszel a szempillát, és egy gyors mozdulattal húzd ki.Kicsit fáj egy pillanatig, de jobb, mintha begyulladna a szemed tőle :)
2009. dec. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
csipesz. húzd ki. nekemis volt hasonló helyen. kihúztam csipesszel. nemvolt kellemes, de kibírható.
2009. dec. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi, majd megpróbálom. de esélye van, h újra kinőjön, igaz?
2009. dec. 4. 13:45
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem nem szokott első voltam
2009. dec. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
sose nőtt ki nekem többé....a csipeszes voltam
2009. dec. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ok, köszi, már túl vagyok rajta. nekem nem volt kellemetlen, tök hamar kijött, észre sem vettem :)
2009. dec. 11. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!