Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mit csinaljak ha nem latom a...

Mit csinaljak ha nem latom a nagy betuket sem tavolrol? Tobbi lent.

Figyelt kérdés
Kedden megyunk szemeszetre de nagyon felek mert itthon gyakoroltam h mennyire latok es ezen a tablan [link] mar a harmadik sort nem latom egy meteres tavolsagbol.es gondolom h a szemeszeten meg tavolabbra ultetnek a tablatol es meg annyira sem fogom latni.
2014. jan. 29. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ha valóban nem látod egy méterről, az szemüveg-gyanús eset.Bár ez laptopnál/gépnél nem teljesen mérvadó, falról szokták, papírról olvastatni.
2014. jan. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy méterről nem látod a harmadikat? Nekem se jó a szemem, de ennyire nem borzasztó, mint a tiéd. Legalább kapsz szemüveget amivel látni is fogsz vmit.
2014. jan. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért félsz? Senki nem fog megenni, nem fognak leszidni. Az orvosok azért dolgoznak ott, hogy segítsenek neked, kapsz majd szemüveget, ami a te érdeked.
2014. jan. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Énis igy vagyok vele de mióta szemüveget hordok jobb...
2014. jan. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!