Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Minden nyáron kibújik a...

Minden nyáron kibújik a szemem alól egy árpa elnevezésű valami. Mi lehet az oka? Mit használjak, hogy elmúljon?

Figyelt kérdés
fogalmam sincs hogy mi lehet az oka,de nagyon idegesit,mert hogy fáj,és elég kellemetlen kicsi szemmel lenni... és azt sem tudom hogy mit használjak hogy ez eltunjon minnél hamarabb vagy csak ne fáljon..lécci segitsetek...
2008. júl. 19. 11:04
 1/3 anonim válasza:
"Megfakadását és eloszlását siettetjük, ha meleg székfűvirág-teával v. ruhácska közé kent meleg péppel borogatjuk a szemet."
2008. júl. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, éjszakára a kamillateás borogatás nekem is használt.
2008. júl. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amikor nekem először kijött egy árpa tavaly, vagy 4-5 napig szenvedtem vele, kamillás borogatás ide vagy oda. Mikor idén másodjára is kijött, és reggelre már pislogni alig tudtam, spriccelős flakonba töltött ezüstkolloid oldatot fújtam bele egész reggel, kb 3 percenként, ami elég durva volt, mert közvetlen a szemedbe fújni... amúgy nem is hittem benne, de hát aznap kellett szóbeli érettségiznem és minden lehetőségbe belekapaszkodtam. Miután elmentem otthonról, már csak vagy 2-szer fújtam bele a nap folyamán, és délre már nem volt SEMMI a helyén. Én sem hittem el, de mégis hatott. És kb 5 óra alatt kivégezte az árpámat, ami amúgy 5 nap lett volna...
2009. aug. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!