Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Árpa elleni szemcsepp (vagy...

Árpa elleni szemcsepp (vagy bármi más) vény nélkül is kapható? Használ? Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
2011. jún. 30. 06:34
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem gyerekkoromban sokszor volt,egyszer voltam vele orvosnal,mar utanna en vettem ra zsirt,de hogy mi a neve mar nem tudom,de biztos fogsz kapni.A patikaba megmondjak,es az arpanak telyesen meg kell hogy erjen,csak utanna mulik el.Különben nem sokaig tart.
2011. jún. 30. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, voltam patikában:) Ha esetleg valakit még érdekel, én Septosyl-t vettem, 1250 ft-ért, vény nélkül. De van valami Irgamid is, csak az nem volt most náluk. Remélem hatni fog. Esetleg egy kérdés még: hogyha már most elkezdtem kenni (tegnap jött elő, még csak kicsit van bedagadva) akkor is meg fog fakadni?
2011. jún. 30. 08:27
 3/4 anonim válasza:
56%
árpára, ill. más szem problémákra tudom ajánlani az ezüst forrásoldatot. 1200 Ft 30ml és fülgyulladástól kezdve a szemproblémákra, orrdugulásra teljesen jó és nincs mellékhatása! Ja és nem irritál!
2011. jún. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En mar igazan nem emlekszek ra meddig tartott,pedig sokat volt gyerekkoromba,de most talaltam ra a nemet neten hogy 1 het valakinel 2 hetig is tart.Nagyon segit a meleg borogatas,kamillas.
2011. jún. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!